Strašidelná knihovna Strašidelná knihovna Strašidelná knihovna Strašidelná knihovna

Víte, že nejen ve starých domech může strašit? Už jste slyšeli o strašidelné knihovně? U nás najdete sérii knih o klukovi, vlastně duchovi, kterého vítr odvane pryč od jeho rodiny a zanese ho do vzdálené knihovny. Tady potká Klárku - holčičku, která ho jako jediná vidí. Podaří se jim najít Kazovi rodiče? Jaká dobrodružství spolu asi zažijí?

Dobrodružství v psím hotelu Brumla a Remcík Velikananáský krokodýl Havran Nezbeda Mary Poppins se vrací

Další krásné tituly pro děti od 5 let. Co si vyberete? Příběh o psím hotelu nebo o nečekaném přátelství dobré medvědice a remcajícím králíkovi? Příběh Velikananánský krokodýl vypráví o tom, co by si dal krokodýl rád k obědu a havran Nezbeda zjistí, že přestat zlobit je opravdu velmi těžké, ale má opravdu dobré kamarády, kteří mu pomohou. A Mary Poppins? Nádherný příběh s ještě nádhernějšími zážitky, které musíte určitě prožít.

Ema a kouzelná kniha  Čarokrásné knihkupectví  Polární záře Béda Bouchal Tyrano

Klan koní Luke a Jon O holčičce z jiného světa Útěk